Užitečný materiál pro angličtináře

Učíte angličtinu nebo i jiné cizí jazyky? Pokud jste ještě neobjevili stránky amerického lektora Marka Coxe, zkuste při svých toulkách internetem zajít na stránku www.mes-english.com.  Naj­dete zde velké množství materiálů zdarma. Většina se týká angličtiny, je možné ale nalézt i jiné jazykové verze.

Všechny materiály, které zde jsou k nalezení si můžete stáhnout a používat zcela zdarma. Pracovní listy, flashcards, karty s výslovností, nápady na hry, nálepky nebo dokonce certifikáty pro žáky nebo studenty, kteří se účastní takových her.

Součástí stránek jsou také jednoduché prográmky, pomocí nichž si můžete jednoduše vyrobit pracovní listy a další materiály sami.

Na fóru můžete vyměňovat zkušenosti a nápady s učiteli z celého světa. Nebo můžete zkusit projít odkazy na stránky pro učitele, kde je k nalezení spousta dalších nápadů. Pokud učíte nejmenší děti, jistě uvítáte možnost stáhnout si omalovánky.

Láká-li vás učit jazyk v jiné zemi, zkuste se podívat na odkaz jobs a můžete najít místo například v Latinské Americe, Rusku nebo některých exotických zemích jako je například Vietnam nebo Čína.